top of page

Aby zamówić kliknij w obrazek

Książka „Zacznij Żyć Na 100%” Autor: Marek Waberski

00002
45.00zł
In stock
1
Product Details

"Zacznij żyć na 100%"


Podtytuł: 

"Poznaj zasady dzięki, którym Twoje życie zawodowe, finansowe i osobiste, będzie układać się po Twojej myśli" 


Autor: Marek Waberski 


Wydawnictwo: Ro-Publishing 

Ilość stron: 176
Ilość rozdziałów: 6 


"Zacznij żyć na 100%"  to pierwsza książka Marka Waberskiego (Taty Kasi Waberskiej) w której opisuje doświadczenia ze swojej przeszło 17 letniej kariery zawodowej. 

Dzieli się  najcenniejszymi wskazówkami jak planować swoją karierę zawodową, odkrywać swoje talenty i skutecznie zarzadzać nimi, aby uczynić z nich swoje źródło zarobkowania. 

Podpowiada jak edukować i kształtować swoje dzieci aby odkrywały siebie, były sobą i radziły sobie w życiu.


Pokazuje swoją drogę jaką przeszedł od zwykłego sprzedawcy poprzez skutecznego lidera jednych z największych struktur sprzedażowych produktów finansowych w Polsce, po Inwestora i Rentiera. 


Odkrywa przed nami drogę usłaną trudnymi doświadczeniami, pokazuje jak radził sobie z przeciwnościami losu, swoimi słabościami, jak kaształtował swoją osobowość, która w efekcie pozwoliła mu odnieść niebywały sukces rynkowy. 


Książka ta jest równocześnie doskonałym Studium Kształtowania Osobowości osoby przedsiębiorczej. Zawiera wiele praktycznych wskazówek i ćwiczeń, które pozwalają rozwinąć w sobie umiejętności i właściwe myślenie aby z powodzeniem radzić sobie w życiu.


Z doświadczenia Marka Waberskiego skorzystało już wielu zwykłych ludzi, którzy dzięki sprawdzonym pomysłom zweryfikowali swoje działania i dzisiaj z powodzeniem rozwijają swoje przedsięwzięcia biznesowe i są skutecznymi inwestorami. 


Marek Waberski uczy jak stosując proste i sprawdzone recepty osiągać własną niezależność zawodową, finansową i życiową. 


Książka składa się z 6 rozdziałów i niezwykle inspirującego wstępu. 


1 rozdział pt. "Bogate Życie" uczy nas na czym tak naprawdę polega owocne życie, podpowiada jak żyć pełnią życia, jak odkrywać siebie, jak obrać właściwy kierunek rozwoju. 


2 rozdział pt: " Siła wartości" Najbardziej emocjonalny rozdział w całej książki. Marek Waberski pisał go pod wpływem silnych emocji. Opisuje jak bronił swoich wartości, jak odkrywał fundament życia, jak doświadczał załamania czasu, jak odkrywał zasadę, że BYĆ jest o wiele ważniejsze jak MIEĆ.


3 rozdział pt: "Siła Marzeń, Inspiracji i Pasji" w którym zachęca nas wszystkich abyśmy odkrywali swoje pasje, byli wielkimi marzycielami i odcinali się od "Złodziei Marzeń" i realizowali Misję, która powinna być większa jak nasze cele.


4 rozdział pt: "Obudź w sobie Milionera" czyli niezwykle praktyczne wskazówki jak budować własną niezależność finansową. 


5 rozdział pt: "Kształtowanie Silnej Osobowości" jest doskonałym studium kształtowania osobowści człowieka sukcesu dla każdego z nas.

 

rozdział pt: " Osobisty Plan Działania" czyli jak wdrożyć w życie zasadę 3xK Kierunek, Koncentracja i Konsekwencja. Ten rozdział jest wezwaniem do działania i dokonania skoku naprzód. 


____________________________________

Marek Waberski


Praktyk biznesu, doświadczony przedsiębiorca, inwestor, wielki promotor rozwoju nastawionego na zwiększanie rezultatów oraz życia w zgodzie z samym sobą.


W latach 1997-2013 zbudował jedną z największych struktur doradztwa finansowego w Polsce, specjalizujących się w tematyce planowania finansowego i network marketingu. Osiągając z nią rekordowe wyniki w sprzedaży.

 

Od 2014 roku swoją aktywność zawodową koncentruje na działalności konsultacyjno-szkoleniowej w ramach której wspiera osoby w:

 

1. Rozwoju umięjętności organizacyjnych w tym efektywnego zarządzania zadaniami i odzyskiwanie czasu, poprzez eliminacje złodziei czasu.
2. Zwiększaniu 
zysków ze sprzedaży, tworzeniu list klientów, rozbudowie struktur sprzedażowych, rekrutacji Top handlowców.
3. Zarządzaniu przepływami finansowymi, uzdrawianiu finansów osobistych, tworzeniu planów finansowych, inwestowaniu i budowaniu aktywów finansowych oraz dążenie do rentierstwa. 

4. Rozwoju projektów biznesowych w tym analizie SWOT, kariery zawodowej
5. Podnoszeniu jakość życia poprzez optymalizacje działań, eliminowanie rozpraszaczy, 
świadome zarządzanie emocjami i redukcje dis- stresu, osiąganie work-life balance oraz wewnętrznego spokoju poprzez praktykowanie uważności i detoksykacje przeszłości .


Marek Waberski jest autorem książki „Zacznij żyć na 100%” oraz „The path of millionaire".
Twórca Akademii Osiągnięć www.akademiaosiagniec.pl i Międzynarodowej Platformy Rozwoju RO-Partners. 


Stworzył  wiele popularnych programów z zakresu planowania finansowego, inwestowania, budowania dochodowych biznesów "Finanse Bez Tajemnic" jak również Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji składającego się z cyklu 12 warsztatów rozwijających kluczowe umiejętności miękkie min. Sprzedaż, Budowanie Zespołów, Zarządzanie Ludźmi, Wystąpienia Publiczne, Zarządzanie Emocjami, Budowanie Wiary i Pewności Siebie. 


Jako inwestor na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych. 


Prywatnie Mąż i ojciec 3 córek. 


_________________________

Więcej o dorobku i realizowanych projektach Marka Waberskiego możesz przeczytać tutaj http://www.akademiaosiagniec.pl


Save this product for later
bottom of page